Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csak annyit akartam kérdezni,...

Csak annyit akartam kérdezni, hogy a kakasoknak van kukijuk?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Akkor meg tudnod kéne neked is, hogy miként párosodnak.


Egyébként attól még, hogy valakinek van akármennyi baromfi és galambja és akármilyen madara nem biztos, hogy ért is hozzá.


Az ember4ek 90%-ka nincs tisztában a tényleges dolgokban, csak mondják, amit egyszer elmondtak nekik és csőlátás szerűen csinálják az egészet.

Majd ugyanezt ők is továbbítják a kezdőknek és közben hülyeségeket mondanak!

2009. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

A legtöbb válasz téves!


A madarak heréi a hasüregben vannak, a mellékherék kevésbé fejlettek, a járulékos nemi mirigyek és az ondózsinór hiányzanak.

A madaraknak nincsenek párzószervük, hanem a párzás alkalmával kiforduló kloáka és az ondóvezeték izmainak a ritmikus összehúzódása lövelli ki az ondót!


Van még mit tanulniuk egyeseknek, de majd rájönnek, ha elolvassák valahol!

És nem hinném, hogy a csúnya beszéd eredményhez vezetne!

2009. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az utolsó válasz az korrekt én is azt mondtam hogy nincs és egy barom elkezdett írogatni hogy ha tartok is baromfikat akkor illene tudnom ilyet
2009. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jól van, de nem hinném, hogy a barmozás akármit is megoldana!

Mindenki tanulhat a saját hibájából!

Nem hinném, hogy csak úgy hülyeségből írogatott olyan csúnyákat! Biztos volt valami oka!

2009. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki olyan csúnyákat írogattam!


Sajnálom és bocsánatot kérek mindenkitől! Nem akartam sértegetni senkit, de nem is mentegetőzök, mert teljesen fölösleges!


Tanultam a hibámból! És azt is tudom, hogy mostantól mindent alaposan megvizsgálok és elolvasok egy szakirodalmat is, hogy biztos legyek a dolgomban!


Csak azért állítottam azt, hogy van, mert egyszer két kacsa párzásának a befejeztekor a hímnek valami lógott a kloákájánál és egyből azt gondoltam, hogy az a párzószerve!


Úgy látszik, hogy nagyot tévedtem! ezer bocsánat mindenkitől!

2009. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
39%
nem gond de a kacsának valóban van is
2009. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na, tessék! Látjátok, bocsánatot is kért!


Nem kell vitatkozni mindig mindenen! Annyira alapvető emberi tulajdonság! És nagyon rossz tulajdonság!


Máskor jobban utánaolvas és előbb gondolkozik mielőtt bármit is leírna!

2009. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tényleg van a kacsának? És miért nincs a többi madárnak?


Ezeket hol lehetne elolvasni?

2009. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!