Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS mit csináljak? Többi lent

SOS mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Találtam egy feltehetően széncinege fiókát, amit a csirkék majdnem szétvertek. Elég furán viselkedik, nem akkar lábra állni, de a lába nincs eltörve, mert kapaszkodni tud vele, a fejét viszont mindig hátra hajtja, mint ha fájna neki tartani. A begyében nincs semmi, azt se tudom, hogy kell az ilyet etetni.

#madár #talált...
2013. jún. 12. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
állatorvoshoz nem tudod elvinni?
2013. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
közelemben csak egy nagyon birka állatorvos van, akit az ilyen dolog nem érdekel :(
2013. jún. 12. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem ő már menthetetlen-nem rosszindulat, tapasztalat

esetleg, ha megtalálnád a fészkét, bár az is lehet, hogy már nem fogadnák el

2013. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kerestem de nem találtam se hol, szerintem próbált repülni és elfáradt ezért eshetet le :(
2013. jún. 12. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána a közeletekben lévő természetvédelmiseknek.Vagy a jegyzőhöz fprdulj, neki értesítenie kell az illetékeseket. Én elárvult fecskéket mentettem meg így.Kijöttek értük szakemberek és elvitték őket.(30km-ről jöttek értük, tehát azt sem lehet mondani hogy valamitől messze vagy). Ki kell menniük!
2013. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudtam megmenteni,:( tegnap délután elment :(

köszönöm a válaszokat, sokat tanultam belőlük, legközelebb máshogy csinálok mindent

2013. jún. 13. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!