Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az erdei rigó fiókát milyen...

Az erdei rigó fiókát milyen időközönként kell etetni?

Figyelt kérdés

Már nem olyan kicsi, a gilisztát minden gond nélkül lenyeli. A másik kérdésem, hogy a rajta lévő apró élősködőket, hogy lehet eltüntetni?

Nemrég találtuk, nem tudjuk mióta lehetett étlen, szomjan. A fészkét nem találtuk meg, viszont a kóbor állatok miatt inkább elhoztuk. A tollazata kinőtt már, szép barna, eddig tátotta a száját ha adtam neki gilisztát, most viszont eléggé fáradtnak tűnik (lecsukja a szemét, halkan csipog) Szerintetek túlélheti?


2013. jún. 24. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt tudtad, hogy a rigófiókák pár hét után kiugrálnak a fészekből a földre, és a szülők még több hétig etetik őket a földön?
2013. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És azt tudtad, hogy sokra nem mennek vele ha az ott lakó kóbor kutya megeszi a fiókájukat?

Annyira imádom, hogy az emberek már is a hibát keresik egymásban, nem az, hogy segítenének...

2013. jún. 24. 13:38
 3/15 anonim ***** válasza:

az sokkal jobb, hogy te felszeded úgy, hogy azt sem tudod hogy kell felnevelni.


ha ennyire aggódsz a kóbor kutya miatt, akkor hívd ki a az gyepmestert, ne pedig egy állat családot robbants szét a félreértelmezett atomvédelmeddel.


pláne olyan korlátolt vagy, hogy itt teszed fel a kérdést helyett hogy felhívnád a madárkórházat, hogy mi a helyes táplálás, vagy nevelés.

2013. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az sokkal jobb, hogy te felszeded úgy, hogy azt sem tudod hogy kell felnevelni.


ha ennyire aggódsz a kóbor kutya miatt, akkor hívd ki a az gyepmestert, ne pedig egy állat családot robbants szét a félreértelmezett állatvédelmeddel.


pláne olyan korlátolt vagy, hogy itt teszed fel a kérdést helyett hogy felhívnád a madárkórházat, hogy mi a helyes táplálás, vagy nevelés.

2013. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1.) nem én szedtem fel hanem egy ismerősöm csal a kérdésbe ezt nem akartam kifejteni.

2.)tudom mit eszik, mivel már neveltem fel harkályt, fecskét, verebet és sorolhatnám.

3.)nem akarom, hogy a kutyát megöljék, szóval nem, nem fogom felhívni a gyepmestert.

4.)mert a kóbor macskák/kutyák k*rvára nem robbantanák szét a madárcsaládot ha felfalják a fiókát, ráadásul egy út mellett találták, szóval még az autók is veszélyt jelentettek volna.

5.)csupán annyit kérdeztem, hogy mennyi időnként etessem. Ezt annyira rohadt nehéz megválaszolni? Ja igen, mert neked oltogatni kell azt aki segíteni akar és nem végignézni ahogy elpusztul egy állat. Szóval pakold az arcodat kicsit arrébb, hogy a normális emberek is ideférhessenek...-.-'

2013. jún. 24. 14:06
 6/15 A kérdező kommentje:
*csak
2013. jún. 24. 14:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Döntsük már el, hogy mivel állunk szemben! Olyan, hogy erdei rigó nincs.

Etetésről meg annyi, hogy 2-3 óránként adhatsz neki, éjszaka nem kell. figyelj rá ha elkezd repülni tanulni. De ezt nyilván tudod, hiszen már neveltél mindenféle jószágot.

2013. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, véletlenül félreírtam fenyőrigóról van szó. És este biztos nem kell etetni? ha csipog akkor sem?

A repüléssel pedig nem lesz gond!:)

2013. jún. 24. 20:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Tehát hagyod hogy a kóbor kutya más erdei állatot is gyilkoljon! Gratulálok!
2013. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze, keresd csak tovább a hibákat.:D Szánalmas...
2013. jún. 25. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!