Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az erdei rigó fiókát milyen...

Az erdei rigó fiókát milyen időközönként kell etetni?

Figyelt kérdés

Már nem olyan kicsi, a gilisztát minden gond nélkül lenyeli. A másik kérdésem, hogy a rajta lévő apró élősködőket, hogy lehet eltüntetni?

Nemrég találtuk, nem tudjuk mióta lehetett étlen, szomjan. A fészkét nem találtuk meg, viszont a kóbor állatok miatt inkább elhoztuk. A tollazata kinőtt már, szép barna, eddig tátotta a száját ha adtam neki gilisztát, most viszont eléggé fáradtnak tűnik (lecsukja a szemét, halkan csipog) Szerintetek túlélheti?


2013. jún. 24. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te szánalmasabb vagy és tudatlan is!
2013. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy felneveltél bármilyen madarat, mert azt tudhatnád, hogy csipogásnak semmi köze az etetéshez...
2013. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De igen, képzeld neveltem fel madarakat.;] Csak éppen még ilyet nem..és amikor verebeket neveltem általában elkezdtek hangosabban csipogni mikor már éhesek voltak. Na mind1, látom képtelenek vagytok normális válaszra, szóval köszönöm a nagy semmit [kivéve azt az egy normális embert aki megmondta milyen időközönként etessem]
2013. jún. 27. 12:32
 14/15 anonim válasza:
Igen is sok köze van a csipogásnak az etetéshez.Szerinted a seregélyek miért csipognak?????Talán vécére kell menniük?Vagy félnek?Hát nem!!!!!!!!!ÉHESEK!Jobb ha ezt tudod!
2013. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ÉS elég ha akkor megeteted amikor nyitja a csőrét amikor odarakod az ujjad.Lehet úgy fél óránként vagy negyed óránként ezt majd a fióka kora határozza meg.De szerintem neked is sikerül majd kisilabizálni az időt.
2013. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!