Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit eszik egy ksmadár meg h...

Mit eszik egy ksmadár meg h gondozzuk?

Figyelt kérdés
kiesett a fészkbõl eddig kukorica darát evett
2013. jún. 29. 17:14
1 2
 11/20 anonim válasza:
:)))))
2013. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy csipog, nem biztos, hogy nagyon jó jel, mert miután evett és tele a begye, azért legalább egy kis időre abba szokták hagyni a csipogást. Lehet ezzel azt jelzi, hogy nem kap eleget vagy nem egészen azt kapja, amit szeretne és jó lenne neki.
2013. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
meghalt :(( pedig hoztunk neki kukacot is az állatboltból
2013. júl. 2. 21:55
 14/20 anonim válasza:
Oh, Istenem, tényleg el kellett volna vinni állatorvoshoz, vagy az Állatkertbe! Jajj szegénykém....;(((
2013. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Előző vagyok.

Milyen fajta volt? Nekem is volt egy jó 20 éve egy cinegém, aki tél közepén kiesett a fészekből és 2-3 nap múlva kimúlt, pedig nagyon próbálkozott az egész család...

2013. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

[link]


Sajnos, ez már "későn" jött...

2013. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
túróból, reszelt sajtból, főtt tojásból álló keverék; a forrázott lisztkukac; a nyers marhahús (elsősorban szív) az elsősegély jellegű madáretetés alapanyagai. A megtalálást (a madarak ekkor vannak a legrosszabb állapotban) követő első néhány etetéskor a táplálékfalatkákat - gyors energia utánpótlásként - szőlőcukorba (oldat vagy por) is márthatjuk
2013. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
pont aznap akartam vinni orvoshoz amikor meghalt de már reggel korán meghalt és már nem tudtam elvinni.. szerintem tengelic volt.. pedig éjszaka is felkeltem etetni tényleg mindent beleadtam de úgy érzem én vagyok a haláláért a felelős.. :(
2013. júl. 3. 22:26
 19/20 anonim válasza:

Dehogy vagy felelős!

De elsőre mindig orvoshoz kell vinni a talált állatot, ő megmondja, mit egyen és mit ne.

Az ilyen pici jószágok könnyen elpusztulnak.

Reméljük a fészekben sok kistestvér életben maradt :))))

2013. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elvinni mert aznap amikor találtuk nem rendelt állatorvos és az utána lévő napon sem :(
2013. júl. 4. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!