Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen háztartásban lévő kis...

Milyen háztartásban lévő kis csemegével lehet kedveskedni egy hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés
Szeretném egy kicsit feldobni az étrendjét a hullámos papagájomnak (Pepike). De nem tudom hogy mit lehetne neki adni, hallottam a salátalevélről és a kölesfürtről, esetleg tudnátok nekem mondani valami egyszerű ennivalót, amit szívesen elrágcsál? :) Előre is köszönöm.
2013. júl. 3. 13:08
 1/3 Lexa666 válasza:
Tojáshéj, tele van kalciummal :)
2013. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tojáshéjat porrázúzva adj neki, ha adsz.


Adhatsz neki sok mindent, pl. alma, főtt tojás, uborka.


Nézz utána. Google ebben a kérdésedben biztos tud segíteni, mert már itt is vagy 400 -szor le lett írva, csak hát utána nézni ugye.... :)

2013. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fürtös kölest imádják, elég olcsón lehet kapni bármelyik állatkereskedésben, kézhez szoktatásnál is nagy segítség. :)

Ehetnek almát, körtét, cseresznyét, répát (ezt gyakran kapjanak), borsót, néha babot (főzve), 30 percig főtt tojást só nélkül, kevés sajtot (trappista jellegűeket, penész nélkül), dinnyét, tököt, paradicsomot, paprikát, salátát, tyúkhúrt, kukoricát (nagyon szeretik), málnát, banán, narancs...


A legtöbbnél fontos, hogy nem permetezett, bio zöldségek, gyümölcsök legyenek. Mag nélkül kapjanak mindent, és vannak ellen javallt ételek, amik veszélyesek, halálosak.


Itt egy oldal, ami nagyon hasznos:

[link]

2013. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!