Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kismadarat. Mit...

Találtam egy kismadarat. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

A kertünk végében találtam egy kismadarat.Eleinte nem volt benn semmi életerő,a szemét sem nyitotta ki.Adtam neki vizet és beleraktam egy kalitkába Azóta abban van,és úgy tűnik hogy elevenebb is :)Vettem neki apró magokat,azzal próbálom etetni,mivel nem eszik magától és nem is iszik.A kalitka elég nagy így már próbálgat repdesni is kisebb nagyobb sikerrel.Esetleg tudnék segíteni még rajta valahogyan?.Köszönöm előre is a segítséget :)

16/L



2013. júl. 31. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kérj segítséget tőlük:

[link]

2013. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) még jöhetnek válaszok :D
2013. júl. 31. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Fontos lenne tudni, hogy milyen madárral van dolgod. Ha rovarevő, akkor inkább próbálj neki főtt tojást adni. Főzd meg és a fehérjét pici darabonként add a csőrébe. Vagy lisztkukac, ezeket pépesítsd. Ha inni nem akar (az pedig nagyon fontos lenne) akkor gyógyszertárban kapható szemcsepphez hasonló csepegtetővel, vagy kisebb fecskendővel próbálkozz. Remélem jobban van a madárka. Körzetenként vannak madármentőállmások.
2013. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] (előző vagyok, ezen az oldalon megtalálod az elérhetőségeket is)
2013. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönötm szépen a válaszokat:) mivel nem volt olyan kicsi igy amíg velünk volt megtanult enni magától :) nappal árnyékosabb helyen volt mindig a ketrecébe az anyja pedig visszjárt oda :) és ma elengedtük,és együtt elszállt az anyjával :) szóval sikerült megmenteni az életét :)
2013. aug. 3. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
jajj, ennek nagyon örülök :)))
2013. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is örömmel olvastam a sorokat! :) Jó magam nagyon szeretem a madarakat, örülök, hogy ilyen jó kezekbe került! :)
2013. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez szép volt.

Gratulálok!

2016. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!