Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kismadarat találtam segítség!...

Szandra1996 kérdése:

Kismadarat találtam segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barázdabillegető fiókát találtam. Nem akar enni. Már mindent kipróbáltam. Mit tegyek? Kérlek segítsetek!

2013. máj. 24. 11:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
hogyan próbáltad megetetni?
2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem vidd el a legközelebbi állatorvoshoz! :)
2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Megsérült?
2013. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csipesszel, kézzel, egyedül a vizet fogadja el úgy, hogy az ujjamról csepegtetem a csőrébe egyedül akkor nyitja ki. Nem sérült csak elhagyták a szülei.
2013. máj. 24. 11:34
 5/11 anonim válasza:

Valószinüleg a szülőkhöz már nem jut vissza.Lehet még túl

kicsi,hogy egyen.Ha iszik az jó jel,nevelgezsd,aztán egy kis

szerencsével megtanúl repülni,és még a szülőketis felkeresi!

:)

2013. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak félek h éhen fog halni mert nem fogadja el az ennivalót. :( Van a közelben egy fészek ahol kb egyidős fiókák vannak ha beraknám közéjük akkor nagy kárt okoznék? Hátha a tojó felnevelné.
2013. máj. 24. 11:44
 7/11 anonim válasza:
ez jó ötlet,amúgy ez az egész szép tőleg,hogy foglakozo lvele
2013. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne rakd be közéjük! A madármama megérzi rajta az "emberszagot", és nem fogja etetni... Ez ugyanolyan, mint például nem szabad benyúlnod megsimogatni egy fiókákkal tel ifészekbe, mert az anyjuk nem fogja etetni utána, mert megérzi a "szagodat" rajtuk. Én helyedben bevinném valamilyen Állatmenhelyre, vagy vannak ezek az Állatmentők, szerintem az lenne a legjobb. Egy ilyen fiókával sok gond van, állandóan mellette kell lenni, rengeteg türelem kell hozzá. Meg mire felnő... :D
2013. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Na már annyit elértem h a gilisztát apró darabokra vágtam és megpróbáltam a csőrébe adni úgy mint a vizet és már három kis darabot lenyelt. De nagyon ritkán nyitja ki.
2013. máj. 24. 11:53
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as!

Amit írsz, az hiedelem. A madarak szaglása elég rossz, kivéve néhányat (pl. dögevő keselyűk). Nem zavarja az emberszag. Gondolj bele hány ritka madarat (pl.sasok) megfognak fióka korban.

Az emlősöket inkább zavarja. Őzet nyulat ne simogass meg, mert attól tényleg lehet gond!

2013. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!