Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Több, mint egy éve vettünk...

Több, mint egy éve vettünk egy nimfa papagájt és most elkezdett tojást tojni. Egy hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Még tavaly vettünk egy fiú nimfát, aki időközben kiderült,hogy kislány (gondolhattam volna, az eladó bácsinak centi vastag szemüvege volt...). És most elkezdett tojást tojni, eddig kettőt. Még nem nagyon néztem utána a szaporodásuknak, mivel nem terveztünk párosítást, ezért nem igazán értem, ez hogyan lehet? Veszélyes lehet ez rá nézve? Hagyjam ülni rajtuk vagy vegyem el tőle?
2009. okt. 28. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
hagyd nála!
2009. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kalmangabor ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan madaram, hogy fogalmam sem volt, hím, vagy tojó egészen az első tojásig. Veszélyes akkor lenne rá, ha benne maradna a tojás. Kiveheted alóla nyugodtan, úgysem termékeny. Semmi sem történik a madaraddal.
2009. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van! Vedd ki főzd meg és add neki oda lágyeleségként!


Egyébként az ilyen madarak nagyon jó tenyészállatok, ha hím nélkül megtojnak!


Ha lenne párja, akkor érdemes lenne továbbtenyészteni, mert könnyen örökölhetik a fiókáknak ezt a tulajdonságot!

2009. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kérdés, hasznos válaszokkal (is)...

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__369123-segit..

2009. okt. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt ir pár dolgot a ninfa papagájról...
2009. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!