Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfapapagájom hajnali...

A nimfapapagájom hajnali 3-kor miért kezdettel össze vissza ugrálni és mindent kiborítani?

Figyelt kérdés
Olyan volt mintha megtámadta volna valami de nem volt ott semmi.
2013. aug. 22. 08:56
 1/6 anonim válasza:
Nekem hullámos papagájaim vannak, és néha ők is éjjel hatalmas szárnycsapkodást rendeznek. Valószínűleg azért csinálta, mert ugyebár a papagájok egy lábon alszanak, és amikor az egyik lábukról a másikra állnak, van, hogy rosszul lépnek, és leesnek - legalábbis én ezt figyeltem meg az enyéimen. Ilyenkor a legjobb, ha felkapcsolsz neki egy kislámpát, hogy megnyugodjon és könnyebben megtalálja a helyét.
2013. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen ébredésnek hívják, nálam is elő szokott fordulni hullámosaimnál. Kapcsolj egy kis villanyt és ha a kezedhez szokott, akkor tedd vissza az ülőágára és kicsit beszélj hozzá, attól megnyugszik. Nálam egy 5 perc alatt megnyugszanak a hangomtól, utána lehet aludni. :)
2013. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már megijedtem hogy ez valami betegség.
2013. aug. 22. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes dolog főleg nimfáknál fordul elő mert ők a leggyávább,legijedősebb papagájfaj.

Ha éjjelre felkapcsolva hagysz neki egy gyengefényű lámpát pl. akkor valószínűtlenebb hogy előfordul. Ez amúgy is ajánlott minden fajnál mert a vadonban sincs nekik teljesen sötét világít nekik a hold,csillagok.

2013. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 1x volt ilyen a nimfámmal. Éjjel 3óra volt és nagyondurván elkezdett csapkodni stb. Másnap reggel tudtam meg hogy magyarországon nagyon kis erejű földrengés volt...:D
2013. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!