Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam 1 tengelic fiókát....

Találtam 1 tengelic fiókát. Mit eszik, hogy kell etetni, és még mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 14:43
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Kerdezd meg a fickot mi a kedvence?Ha nem vallaszol csereld el par uveg sorre!De a trefat felre teve,keresd meg hozad legkozelebbi allat kereskedest,ok ertenek hoza,vagy ha pesti vagy meny be az allatkertbe,ok nagyon ertenek hoza jobban mint barki mas!!Keresd a madar hazat,es ott a gondozot!Sok sikert!
2013. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Figyu :

Egyszerűen beírod a keresődbe hogy a

tengelic fióka mit eszik,és pontos leírásokat találsz.

A Google mindent tud.

Ezzel megkíméled magad a sok butaságtól.

2013. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

én nemrég egy magányos verébfiókát találtam, mi így etettük:

Minimum 3 ember kellett hozzá, 1 ember tartotta, 1 ember szétfeszítette a csőrét, 1 ember pedig a szájába dobta az ennivalót és lenyomta a torkán.Mikor már jól lent volt, becsuktuk a csőrét, megitattuk hogyha véletlenül nem ment le rendesen a vízzel együtt lemennyen .

2014. máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én kormos légykapót neveltem fel, de azonnal nyitotta a csőrét, ha meglátta a csipeszt. Betekered egy kendőbe vagy törölközőbe, mert minden kismadár rázza magát, ez a kérő hang mellett a felhívás a szülőknek: etessetek meg. Aztán óvatosan két oldalról megnyomod a pállott csőr tövét, nyitja és mehet a kis darabokra vágott hús, vagy magevők esetében a beáztatott mag. Vízbe mártod az ujjadat, arról minden kismadár le tudja inni a vizet. Egy kis gerle felnevelése habkönnyű eset pl. egy lágyevő fiókához képest. Beáztatott kanárieleség, belekened a csőrébe és kész.
2014. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2014. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
most már felnőtt és itt lakik a kertünkben egy fán nagyon szép erős madár ! szépen tud repülni! és nem szelíd :o
2014. máj. 11. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!