Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. s heja oli a csirkeimet...

S. O. s heja oli a csirkeimet mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Van egy heja madar a kozelben es a csirkeimet oli mit t3gyek ellen??

#Heja
2013. szept. 4. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is volt hasonló pr. Kihivattam a vadőrt és csapdát tett...igaz nem olcsó pénzért de legalább a csirkék megmaradtak.
2013. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Hé,nehogy már egy védett madarat megöless a csirkéid miatt. Csinálj zárt ketrecet,old meg valahogy. Ha az utólsó héja vadászna élelemre akkor is ugyanez lenne a problémád. Azért védett,mert kevés van belőle,részben az ilyenek miatt.
2013. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó abban is van igazság amit te mondasz de ha a kérdező bántja a héját abban is. Nagyobb szemszögből nézve a héját kéne védeni, viszont személyes szinten meg a kérdezőt. Mert én is azt mondanám hogy védett állat meg minden, csak amikor a családod megélhetését veszélyezteti akkor rohadtul nem fog senkit sem érdekelni hogy akár az utolsó példány-e.

Egyébként egyszer kéne jól elzavarnod valahogy, többet nem hiszem hogy jönne. Szomszédomhoz egyszer tévedt be egy ilyesmi madár, elkapott egy szép gerlét, hát mondanom sem kell seprűvel elzavartuk a földre szorított gerléről aztán elhessegettük.

Gerle magához tért elrepült, semmi baja nem lett, azóta is itt van. Másikat többé nem láttuk erre, nem is értettük hogy amúgy hogy került ide.

2013. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ém ajánlottam a vadőrt. Nem vadászt mondtam hanem VADŐRT, csak egy olyan csapdát tesz amely megfogja a madarat de nem öli meg. Ezeket a védett madarakat majd ujbol elengedik egy idő után és álittólag ezek a madarak többet nem garázdálkodnak a fogság után.
2013. szept. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. A vadőr élvefogó csapdával megfogja. Nálunk jól megijesztgette és úgy engedte szabadon, hogy rossz élménye legyen arról a területről. Mikor elengedi, riasztóval utána lehet lőni.
2013. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem túl nagy a baromfiudvar, akkor feszíthetsz ki fölé egy hálót.

Például "seregély hálót", vagy akár nagyobb lyukbőségüt is lehet.

2013. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!