Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy nimfapapagájom amelyik...

Van egy nimfapapagájom amelyik 5 éve megvan. Hogy tudok a legjobb gazdája lenni? Mit adjak neki enni? Milyen játékokat adjak neki?

Figyelt kérdés

#183569478aa
2013. szept. 9. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz ha veszel neki egy párt, hogy ne legyen magányos.
2013. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legjobb gazdája egyértelműen úgy lehetsz, ha tágas nagy helyen tartod és veszel neki egy párt.


Felmerül bennem a kérdés, hogy ez miért 5 év után jut eszedbe??

2013. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sok dolgot csináltam neki de nem volt jó és kevés időm is volt:( de most elég sokat foglalkozok vele és párt is fogok venni neki.nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)))))))))))))
2013. szept. 10. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy nap eltéréssel szóra pontosan ez a kérdés lett feltéve, annyi különbséggel, hogy 3 év volt írva, nem 5... Azt is te raktad fel? o.O

De a kérdésre visszatérve, nagyon sok mindenre oda kell figyelni, hogy boldog legyen a madár. Annyi mindenre, hogy most nem is írom le, de van egy nagyszerű oldal, én is ott kaptam megfelelő információkat, ha jól emlékszem, így hangzik: nimfapapagaj.eoldal.hu

Nézd meg! :)

2013. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!