Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kalitkámba mennyi hullámos...

Angi777 kérdése:

A kalitkámba mennyi hullámos fér el? A kép lent

Figyelt kérdés

Egyelőre 2 van, de ha mondjuk úgy lenne és születnének fiókák akkor mennyit szabad még meghagyni, hogy elég helyük legyen?

[link]



2013. szept. 12. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még max. 2.De már így se férnek el majd kényelmesen!Elvégre madarak,minél nagyobb a helyük annál jobb!
2013. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Elég nagynak tűnik, de segítene ha méretet is írnál.

Ránézésre max 5-6 példányt gondolnék.

2013. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
6 madár megfér benne. A hullámosok inkább mászni szeretnek, mint repkedni. Valami természetes faágat tegyél bele nekik, legyen egész vékony átmérőjű és egészen vastag is. Úgy raknék még nekik egy vastag ágat, hogy félig a talajon legyen, olyan féloldalasan valahogy, hogy kapaszkodjanak, stb. Kicsit több ágat bele, és jó lesz.
2013. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de már azóta vagy százszor átrendeztem kényelmessebbé vagyis van benne 1 hinta és egy létra meg alul 1 rúd.Több helyük lett és még annyi hogy ha többen lennének akkor veszekednének?
2013. szept. 12. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:

:))) ezen jót kacagtam, hogy mászni szeretnek inkább. Az a baj, a ketreceddel, hogy magas és nem széles. Többet repülnek vízszintesen mint függőlegesen.


Az ilyen hozzászólók hitelességét meg el kell felejteni, amelyik azt mondja mászni szeretnek inkább... mert az nem látott még nagy helyen tartva papagájt...

2013. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem veszekednének, de páronként tartsd őket, ne úgy hogy 2 hím 4 tojó. 3 hím, 3 tojó pl. Én 4 db-t tartanék benne, de szerintem 6 is simán elfér, de több már nem.
2013. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy miért is nem jó a válaszom! (2-es)
2013. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi egyelőre csak kiváncsiságból kérdeztem ha sikerül átvészelnem az első 2-őt akkor majd lesz valami :)
2013. szept. 13. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én 4 db-t tartanék benne, de szerintem 6 is simán elfér, de több már nem."

Jelentem, téglatest formára lefagyasztva nagyon sok elfér.

2013. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!