Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma vettem egy pár torpepapagaj...

Ma vettem egy pár torpepapagajt! Órák óta csak a ketrec alján ülnek! Valami bajuk lenne?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy nem tudnak repülni? Kis helyen voltak tartva az előző tulajdonosnal!
2013. szept. 21. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Még idegen nekik a hely, pár nap múlva megszokják az új helyüket és röpködni fognak
2013. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár napig még ilyenek lesznek, ne zavard most őket, csak legyen inni- és ennivalójuk, türelem.
2013. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez minden papagájnál így van, miután én megvettem a papagájaimat 2-3 napig nálam is csak a ketrec alján ültek, néha-néha ettek-ittak egy picit. Én is azt mondom, hagyd őket, nemsokára megszokják az új otthonukat és úgy fognak "viselkedni", mintha már rég óta nálad lettek volna. Viszont figyelj arra, hogy minden legyen bent náluk, amire szükségük van.
2013. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Akkor az sem baj hogy nem ettek semmit amióta nálam vannak?
2013. szept. 21. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma már biztosan fognak enni és inni.
2013. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!