Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarat vegyek?

Milyen madarat vegyek?

Figyelt kérdés
Imádom az állatokat és szeretnék egy madarat is.A pénz nem gond,de a kinti röpde az nem megoldható a kutyánk miatt,így a szobámba tudnám csak.Én ezeken gondolkoztam;Nagy sándor,kis sándor,hullámos papagáj vagy nimfa papagáj,szerintetek?Ismertek tenyésztőt Pest megyében?
2013. nov. 10. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nincs még tapasztalatod a madarakkal, akkor a hullámost vagy a nimfát ajánlom.
2013. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

a sándorok szobába nem jók, mivel a hangjuk nagyon nagy. Kerti röpdét meg lehet csinálni kutyabiztosra is, egész sűrű dróton nem fér hozzá a kutya. Én kezdetnek ajánlanék a kerti röpdébe ha lehetséges 5-6 nimfát vagy hullámost

a lényeg hogy ezek a hullámosok is kolóniában néznek ki jól nekem.

2013. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Hát madarat!
2013. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Thunderbird az egyik legnépszerűbb...
2013. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kutya nehzen szedi szét a rácsot de a villanypásztor is jó körbe
2013. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én inkább bent tartanám egy nagy kalitkában(vagy voiler).Szerintetek milyen egy hullámos papagáj?
2013. nov. 11. 07:46
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is hullámos papagáj vagy nimfa. Ezek nem igényelnek nagy szakértelmet, és ha mindkettőt veszel és egy kalitkában tartod, akkor is elvannak egymással. Nekem is vannak, sőt még gyerek koromba is volt egy hullámosom, szépen megtanítottam beszélni.

A jófogáson, apródon rengeteg hirdetést találsz, vannak hobbi tenyésztők is, tőlük is érdemes venni.

2013. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hullámos a hullámos papagáj? Vagy nem?
2013. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!