Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tyúkot lehet idomítani?...

Fecske.betyár kérdése:

Tyúkot lehet idomítani? Bolond vagyok? Nem hazudok!

Figyelt kérdés

Mert nekem sikerült. -Nem érdekli, ha simogatom, sőt kedveli!

-Tudja a nevét...

-Tudja a gyere parancsot...

-Tud botos játékozni!

-Önállóan kikérezkedik, az udvarra a tyúkudvarból, és tudatja velem, ha éhes!



2013. nov. 22. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aham, mármint okos állat a tyúk. Egyszer láttam a tv-ben, hogy kísérleteztek a csirkékkel, és meglepően gyorsan tanultak és nem tévesztették el a feladatokat csak nagy ritkán. Nagyon meglepődtem, nem gondoltam volna, hogy milyen okosak. Állítólag gyorsabban tanulnak mint a kutyák. Ja, és nem vagy bolond:)
2013. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet :) . Amikor a macskának szólok hogy cicc, szalad a tyúk . :) Ők az udvaron vannak. Amikor kezd sötétedni bemennek maguktól az óljukba.
2013. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Megvan a magához való esze ,de ez természetes. Tudja mi a jó neki és mi nem ,kajával jól idomíthatóak.Ez szerintem az összes madárra igaz ,de ott is vannak tehetségesebb fajok pl papagájok.
2013. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha neked sikerült akkor egyáltalán nem vagy bolnad
2013. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jópofa! Ha lehet ilyet mondani: ügyes vagy! :))
2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nufiluu válasza:
100%
:DD
2013. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem is volt egy idomított tyúkom a keresztanyáméknál!

Mikor odamentem a kerítéshez és mondtam hangosan, hogy 'Pipikém' egyből odarohant a kis drága. Ha az ölembe vettem nyugodt maradt és engedte, hogy simogassam. Meg még azt is hagyta, hogy beletegyem a talicskába és vigyem pár kört az udvaron:D

2013. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!