Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfát vagy hullámosat?

Nimfát vagy hullámosat?

Figyelt kérdés
Nekem ilyesztőnek tűnnek a nimfák,sok videón láttam hogy szeretnek csípni,de minde a két fajta tetszik.Melyik ajánlotabb?Vagy még valamilyen papagáj,ami nem drága(max.15 000)?
2013. dec. 9. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam most van kölcsönbe egy nimfa, csípni csíp, de nem fájdalmas:) megsértődik, ha benyúlok a kalitkába kicserélni a vizét:)
2013. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem csak akkor csípett meg nimfa, mikor haragudott rám (ritkán jártam haza szüleimhez, nem is enyém a madár), akkor sem erősen. Hullámos is csípett, az meg szimplán rosszul szocializált madár volt, állatkereskedésből...

Szerintem mindkettő madár hálás jószág tud lenni, ha kezdő vagy, akkor talán hullámosat tudnám inkább ajánlani, legfőképp amiatt, mert kisebb helyet igényel (azért így se vegyél neki egy pici kalitkát).

2013. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nimfa nagyonhosszú ideig él.

Nem tudom hány éves vagy, de készülj fel rá, hogy ha most veszel, még 25 év múlva is veled lesz.

Míg a hulámosnak viszonylag rövid az élettartama, tehát ha megszereted rossz lesz 4-5 év múlva elveszíteni.

:(


Amúgy nagyon okos állatok.

2013. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zollo28 válasza:
Nekem volt egy hulamosom nagyon szeretem 3 evig elt,nem volt egyaltalan baratsagos nemtutam magamhoz szoktatni,sajnos a nyar vegen elhnyt.Kethete szerdan vetem egy nimfat igaz meg fiatal masfel honapos de mar 3 nap utan a valamra meg a fejemre szalt,most meg ott tartunk h nem birom magamrol levakarni,csipni meg nem csipet meg inkab csak ugy jatszadozva de az egyaltalan nem faj,egyeduli gondom vele hogy nem akar eni kolesen kivul semi nmast se zoldseget sem mas magvakat.Szemej szerint en a nimfat toom ajanlani nekem edig joban bejot,atol meg ne fej hogy vad vagy csip de minden esetre fiatal madarat vegyel.
2013. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mind kettő aranyos madár ! Nálunk mind a kettő fajta van nekem van egy nimfám húgomnak meg kettő hullámosa!! Szerintem a nimfát válaszd egy részt keveset szemetel és hogy ha meg szelídíted egy életen át veled lesz

! :) És még esetleg a váladra is rá száll!!!!

2013. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A nimfa 35 évig él a hullámos meg kb 17.
2013. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!