Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vehetek a 10 éves nimfa...

Vehetek a 10 éves nimfa papagájom mellé egy másik nimfát?

Figyelt kérdés

Tudom, úgy jó, ha párban tartjuk, de így, hogy az én papagájom ennyi ideje egyedül él, megtudna szokni egy másik madarat? Úgy vettem észre, így sem depressziós meg ilyesmi, mert fütyörészik, beszél...


Köszi a segítséget!


2013. júl. 27. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, nem lesz semmi baj vele! Nekem a 12 éves nagysanyim is elfogadta a párját
2013. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az probléma lenne, ha fiú mellé egy fiút vennék? Vagy ugyanúgy meg lennének úgyis?
2013. júl. 27. 09:33
 3/5 A kérdező kommentje:
De most olvastam utána, hogy 20-25 évig is élnek a nimfák, az enyém meg a 10 évével nem is számít olyan idősnek, és csak most gondoltam el, hogy vennék neki egy kis barátot.
2013. júl. 27. 09:36
 4/5 anonim válasza:
szerintem lanyt vegyel,mert a fiut tapasztalataim szerint nem fogadna be.
2013. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek két nimfát aki két fiú, tökéletesen megvoltak együtt. (Bár igaz, 3 évet élt csak egyedül az egyik nimfa)
2015. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!