Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor számít öregnek egy...

Mikor számít öregnek egy nimfa papagáj, mit tegyek, hogy ne unatkozzon?

Figyelt kérdés
A papagájom 5 éve került hozzánk,de úgy kaptuk ajándékba,hogy nem tudjuk hány éves.Régebben vidámabban viselkedett(beszélt és fütyörészett),de most egy kicsit csöndesebb.Ez az öregséget jelenti,vagy csak unatkozik?Mikortól számít öregnek egy nimfa?És mit tegyek ha unatkozik?Tudnátok tippeket adni?Köszönöm!

2014. jan. 13. 16:50
 1/6 klapka jancsi ***** válasza:
ha azt akarod hogy ne unatkozzon vegyél mellé egy párját vagy tegyél be mellé játékokat
2014. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Párt nincs lehetőségem venni,és nem is szeretnék.Milyen játékokat?(mert már van csőrkoptatója meg tükre)
2014. jan. 13. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele:) Ha egy fél órával többet játszol vele hidd el visszajön a régi kedve:)
2014. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tükör nagyon nem jó neki, én azt kivenném.


Viszont raktam be az enyémnek egy ilyen fa-bőr lógós játékot, Fressnapf-ban vettem, azt nagyon szereti, azzal szokott játszani, meg a gyümölcsös-magvas rudakat is imádja szétszerelni.

Van bent még neki gyümölcsfaág a műanyag ülőrúd helyett, azon koptatja a csőrét (bár van bent csőrkoptató is), illetve pár naponta teszek be neki almát vagy répát egy kis dróttal fellógatva. Na meg persze ki is szoktam engedni, hogy tudjon repkedni, szüksége is van mozgásra.


Ezeket tudnám neked is ajánlani.

2014. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az h nincs lehetőséged és nem is akarsz? Bárhol lehet nimfát venni vagy vonatozz
2014. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

19:41 és 00:46-os válaszoló,köszönöm szépen a jó tanácsokat,remélem beválnak! :)

15:44-es válaszoló,nincs lehetőségem,neked meg közöd hozzá.Pont.:)

2014. jan. 15. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!