Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ninfa papagáj mennyibe kerülhe...

Ninfa papagáj mennyibe kerülhet ha háztól veszem és max fél éves?

Figyelt kérdés

2500 jó ár érte?

És olyat lehet, hogy veszek egy hímet, azt megszelídítem és 2 hét múlva veszek tojót, vagy csak együtt lehet?


2014. jan. 29. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak mert hallottam, hogy együtt lényegesen nehezebben szelídülnek meg, de így lenne egy szelíd hímem és talán így a tojó is könnyebben szelídülne meg.
2014. jan. 29. 18:58
 2/4 A kérdező kommentje:

És egyébként mire figyeljek náluk?

Mekkora hely kell nekik?

Mit lehet/kell nekik enni adni és mennyit?

A ketrecbe mit kell neki berakni?

És egyéb fontos infókat is szivesen fogadok :)

2014. jan. 29. 19:01
 3/4 2000... ***** válasza:
igen kb 2500 ft egy ilyen papagáj, külön-külön is lehet. Kölest, fűféléket, leveleket adhatsz nekik, néha gyümölcsöt, zöldséget. Néha fürdesd is. Vegyél nekik játékot-kokat, lehetőleg ne műanyagot , hanem fát, helynek pedig egy közepes méretű kalitka is megteszi. Nekem eddig 3 nimfa és 5 hullámos papagájom vol! Remélem segítettem :) !!! 14/l
2014. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát boltba 5000ft de én 1 jo ismerősömnek odaadtam mert ő jobban ért meg foglalkozik vele, meg hát segített is sokmindenbe
2014. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!