Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem jönnek ki jól a papagájaim...

Nem jönnek ki jól a papagájaim. Ti mit tennétek hogy a nagy nimfa ne csipdesse a kis hullámost?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi idő amíg megbarátkoznak?

2014. ápr. 7. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk vehettél volna fajtaazonos párt a madaradnak. Az egyiket cseréld le. Néhány nap alatt még párba is állnak a madarak, ha ők ketten nem szokják meg egymást, akkor elválasztás mert a hullámosnak csúnya vége lesz.
2014. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam pont forditva volt...De eleg hamar osszeszoktak!Szerintem egy idore tedd oket kulon,egymas melle kulon kalitkaba,hogy szokjak egymast,aztan egy kis ido mulva ereszd oket egybe!:)
2014. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, sajnos nem arra válaszoltál amit kérdeztem. Azért nem "fajtaazonosak" mert nem fértek volna el a kalitkában.

2. válaszoló, nagyon szépen köszönöm, próbálgatjuk. :D

2014. ápr. 9. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Ja, értem. Kicsi a kalitka két madárnak, de mégis belegyömöszölsz kettőt, aztán meg nézel hogy szétszedik egymást.

És még az én válaszom semmirekellő...

2014. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En vagyok a 2. valaszolo:Szivesen,orulok,hogy segithettem :)
2014. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!