Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Macskám hozott cinegét, még...

Macskám hozott cinegét, még pelyhes, nem tud repülni. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Próbáltam, hátha magától elmegy, de az anyja nem tudja a fészkébe vissza vinni. Inni csak úgy iszik, ha belemártom az ujjamat a vízbe és cseppenként a csőréhez rakom. Gilisztát adtam neki(ez elég?). Miket szeret? Hernyót nem hiszem, hogy találok neki. Jobb szárnyát lejjebb tartja, de talán nem tört el. Ujjamon szeret pihenni, csipog ha be van zárva.

2014. máj. 3. 14:07
 1/4 kugli69 válasza:
pár éve én is találtam egyet, még élt. Próbálgattam hátha életben marad, de pár napra rá meghalt. vizes búzadara, kukoricadara, tejes, vizes kenyér, amit meg tud emészteni megpróbálhatod de nem sok esélye van így az anyja nélkül sajnos
2014. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszatenni a feszekbe?
2014. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik az(vagy hogy hol van), nem mondja meg a macskám és nem hiszem, hogy visszavinné a kedvemért. Legalább megette volna. Most eldőlt oldalra, földön. Ujjamon szeret lenni. Van pici szalmakosaram, ronggyal csináltam fészket neki.
2014. máj. 3. 14:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Kimúlt, elástam, pedig élénk volt még két órája,csipogott, nagyon intelligensnek látszott. Günternek pedig már elneveztem. Biztos belső sérülései voltak, kár érte.
2014. máj. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!