Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meddig él egy nimfa papagáj...

Meddig él egy nimfa papagáj ha egyedül tartom?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 17:55
 1/4 anonim válasza:
Az enyém 10 évet élt. Első 4-5 évben egyedül volt, s nem is ígényelte sztem más madár társaságát, sőt jobban is megvolt társ nélkül, többet énekelt s felénk is barátságosabban közeledett.
2014. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én öreg nimfám 13 éves, szegény, elég rossz ránézni, szerintem haldoklik... :( De átlagosan 10-14 évet :)
2014. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos nem igényelte.. inkább figyelemfelhívás volt a sok éneklés a ti társaságotokért
2014. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az enyém egyedül volt világ életében és sajnos ma távozott el az élők sorából,viszont júniusban lett volna 36 éve hogy nálunk van,úgyhogy az eddigieket elnézve egy matuzsálem volt már,viszont működött szegény normálisan az tolsó napig is.
2014. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!