Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kisverebet, mit...

Találtam egy kisverebet, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Már vannak rendes tollai, lenyomtam a torkán, 6 ilyen bogarat evett: [link] ( Nem tudom pontosan a nevét ) és egy kis vizet is ivott . A farka el van teljesen fordulva és amerre el van fordulva néha olyan ferdén jár . Próbált ugrálni, repülni . Félek hogy elpusztul mert nagyon élénk volt, de már kedvetlen és nem sokat mozog. Most egy nagy dobozban van, és fű van alatta. Mit tanácsolsz ?

#madár #veréb #madarak gondozása
2014. máj. 7. 20:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Aki kiváncsi rá, csak úgy mondom hogy még él, ma körbe-körbe repdesett, evett egy földigilisztát és egy fél napraforgómagot. :D Rájöttünk hogy vak az egyik szemére mert ha hadonaszok annál a szeménél egyáltalán nem reagál, nem is pislog, és kicsit mindig be van csukva.
2014. máj. 8. 20:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Jelentem még mindig idióta vagy!
2014. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha már befogtad, és közelebb enged magához, egy kis langyos kamillateával törölgesd meg azt a szemecskéjét, talán csak a csipától ragadt be.
2014. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel elpusztult. :"(
2014. máj. 9. 10:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem ebből tanultál... és nem leszel legközelebb ilyen.
2014. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!