Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Találtam egy kisverebet!...

SOS! Találtam egy kisverebet! Alig mozog de meg él! Megmenthetem valahogy?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 00:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg jól megázott és kisebb sérüléseket szenvedett!

Ragd egy ketrecbe! Etetni hiába próbálod nem fog inni sem fog Tapasztalatból beszélek! reggelre megszoktak gyógyulni! :)

2012. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
És reggel ha látod, hogy a ketrecben repked engedd szabadon különben meghal!
2012. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Vagy követsd amit az elõzõ válaszoló irt vagy nagyongyorsan vigyed el egy állatkorházba! Örülök, hogy vannak még ilyen segítõkész és állatbarát emberek :)
2012. júl. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel nem esznek a verebek, de napközben 1.5-2 óránként kell etetni talán. Attól függ mennyire kicsi. Csirkehúst adhatsz neki vízbe mártva. De ha valahogy kitudod tenni az ablakpárkányra valami cipős dobozban, jobb esetben majd kiköltözik. Nálunk így volt. Mindenképpen jó meleg helyet kell neki csinálni, mert megfázik.
2012. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nálunk nem esett az eső, de hatalmas szél volt, szerintem, kieshetett a fészekből, főztem neki tojást, de nem eszik, szerintem nem éli meg a reggelt, neten olvastam, h ne fogjuk be a picit, mert a z anyja odamegy hozzá.


Ez a kisveréb mar pici tollas, de se ugrálni, se repüni nem képes....

2012. júl. 15. 01:40
 6/19 A kérdező kommentje:

kb ekkora:

[link]

2012. júl. 15. 01:49
 7/19 A kérdező kommentje:
ki se nyitja a szemet, de meg mozog :( pécsen vagyok, nem találok ügyeletes orvost! Valaki legyen szives segítsen keresgéni, legyszi!!!
2012. júl. 15. 02:15
 8/19 A kérdező kommentje:
fura holyagocska van a hatan, levegovel telt, azt irjak a neten, h ilyenkor mar menthetetlen, haldoklik..... :(
2012. júl. 15. 03:39
 9/19 anonim válasza:
Na mi történt?
2012. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
meg el! :) most probalom mindjart megetetni, meg megprobalok keresni egy orvost, mert meg nem talaltam, hihetetlen h pecsen vasarnap mindenki zarva :S
2012. júl. 15. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!