Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tudnám arra ösztönözni a...

Hogy tudnám arra ösztönözni a a hullámos papagájaimat, hogy rakjanak tojást és költsék ki? stb

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg egy állatkereskedésben!

Asszem vmi olyan h főtt tojást kell neki adni. Nem biztos!

Odú mindenféleképpen kell

2014. jún. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jún. 24. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Odu + bele fűrészpor, főtt tojás, mehet még főtt rizs, zöldségek stb amit a madarak megesznek.
2014. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jún. 28. 12:10
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintetek mit csináljak : találtam olyan dolgokat ami előidézi a búgást mint a köles csíra.

Szerintetek csináljam azt hogy szedjem szét a madarakat és hadjam hogy egyék az előidézőt és majd 1 hét után eresszem össze őket hogy kiéhezzenek és bemenjenek a málnásba vagy legyenek eggyütt és ugy egyék a búgó szert?

2014. júl. 16. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség...nemkell őket szétszedni, felesleges. Hullámosok könnyebebn költenek ha több pár van együtt vagy csak egy légtérbe, mert motiválják egymást.

Elég a fött tojás+zöldeleség, valahol olvastam, hogy a énymag is hatásos lehet..

De ne várj csodát 2 nap alatt, lehet nem harmonizál a pár és sose lesznek fiókák..ez is benne van a pakliban

2014. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fészekodúnak már egy jó ideje fent kell lennie, hogy ismerkedjenek vele, mert még eleinte tartanak tőle, lehet bele se mennek. Aztán én főztem nekik a tojást rendesen, zöldfélét kaptak, tyúkhúrt inkább. Aztán kell a párzás is, ha a tojó hagyja akkor megtörténhet. Nem kell külön szedni őket, mert lehet még rosszabb lesz
2014. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kössszssszsszzszszzsszszzzszsszzssönöm
2014. júl. 17. 22:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha te vagy az akinek már a sokadik kérdése ezzel kapcsolatban akkor:

Menthetetlen vagy,sajnálom a madaraid. Elképesztő hogy mint egy megszállott csakis azt keresed,kutatod hogyan szaporodnának a hullámosaid, nem érdekel semmi más és amint olvasol egy módszert egyből rákérdezel itt is és használni akarod. Komolyan nincs jobb dolgod? Már abban se vagyok biztos hogy a tartásukkal kapcsolatos dolgokat tudod,betartod és megfelelő életet,környezetet biztosítasz a madaraidnak.

2014. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
EZ az első kérdésem ezzel kapcsolatba és ezenkívül egy kérdés van amit feltettem a közelmúltban azpedig nem ebben a témában volt. Amúgy meg minden második nap kitakarítom őket minden nap kapnak új magot új gyümölcsöt zöldséget napi kétszer cserélem a vizüket beszélgetek velük kiengedem őket repülni és én csak azt akarnám hogy még boldogabbak legyenek most gondolj bele lenne nekik nem tudom mondjuk 5 fiókájuk és mikor majd etetik (mondjuk az a fárasztó része) vagy játszanak velük milyen boldogok lennének vagy az a pillanat a mikor kikel az első fióka lesz kire vigyázni milyen büszkeséggel és szeretettel töltené el őket én csak azért akarom bár nekem is biztos tetszene a bébicsősz szerep de... szeretném és ha nem hát nem én csak szerettem volna megtudni ((mert aztgondoltam vannak akik értenek hozzá nem csak lebeszélnek)(deazért aki válaszolt annak nagyon köszönöm) hogy hogy kell mit kell nekik adni hogy ne csesszek el semmit. De köszönöm 9-es.
2014. júl. 18. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!