Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam az udvaron egy...

Találtam az udvaron egy kisverebet mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ma a macskám megfogott egy kismadarat de még kicsike volt,befogadtuk hogy nálunk marad míg megnem tanul repülni kb. hány napig tart mire megtanul repülni és milyen időközönként kell neki enni adni?
2014. júl. 17. 22:41
 1/6 anonim válasza:
35%
Nem fogja túlélni sajnos, én is találtam így de hiába etettem, az anyja nélkül meghal 5-6 nap alatt.
2014. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben jobb visszaereszteni annak a helynek valamilyen védettebb részére (például bokrok)a kismadarat ahonnan vélhetően "elhozta" a macska. A madárcsalád ilyenkor keresi, tehát ha szerencsés ráakadnak és táplálják addig, amíg képessé válik repülni.
2014. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
24%

Az anyja érezni fogja rajta, hogy ember megfogta, ezért nem hinném, hogy visszafogadná...

Én is próbáltam már madarat nevelni, de úgy jártam, mint az #1-es :/

2014. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszadó válasza jóindulatú tévhit, a madarak szaglása alulfejlett, minimális szerepet játszik az életükben és akkor is csak a tájékozódásban (annyira, évtizedekkel ezelőtt még a madarak szaglási képességének kétségbevonása volt a tudományos konszenzus), tehát az anyja nem fogja kitagadni emiatt. Csak rájuk jellemző hangok alapján (csicsergés) kommunikálnak, így azonosítják egymást.
2014. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elengedni nemszeretném mert három macskám van és ők megtalálják.22:46 te mivel etetted?
2014. júl. 18. 07:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult a kismadár.De még egyszer köszi a válaszokat. :( :)
2014. júl. 20. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!