Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Azt kérdezemhogy papagájom...

Azur12 kérdése:

Azt kérdezemhogy papagájom több mint Két éve van társaságban meg szelidülhetnek még?

Figyelt kérdés
Kezdő ornitológus vagyok és tanulok tehát nincs nagyon időm rájuk.Szelidek de csak annyira hogy épp a kezemre szoktak ülni.És mind a kettő az a vissza húzódó tipus.

2014. júl. 23. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a hír járja hogy párban nem szelídül meg teljesen, csak valameddig. Szerintem ha extra időt foglalkoznak vele ez nem akadály. Nekem tökéletesen elég a papagájaimmal szemben az, hogy egy pálcára vagy a kezemre ráüljenek, míg ki és berakom őket a ketrecbe. Naponta kiengedem esténként őket, így a mozgásuk is le van tudva. Este 8 órakor kijönnek, elnézegetnek úgy 10 óráig, utána vissza a helyükre.
2014. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a kezedre ülnek akkor már valamennyire szelídek. Ha gyakorlod velük a kézre állást és eteted őket kézből,beszélsz hozzájuk csak javulni fog a kapcsolatotok. A simogatás meg majd kiderül lehet engedni fogják de lehet nem.

Annyi időd azért van remélem hogy kiengedd őket mindennap repülni pár órára legalább.

2014. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így megy ahogy le írtátok ki és be is tudom őket de ennél jobban nem megy
2014. júl. 23. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!