Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kecskepapagájt tart valaki?...

Kecskepapagájt tart valaki? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
A napokban fogok kapni egy fiatal párt, a helyük már megvan.Úgy olvastam,hogy barátságos madarak.2 hullámossal együtt röptethetem majd őket vagy nem?
2010. jan. 23. 21:18
 1/5 anonim válasza:
0%
Az egy idióta állat. Szerintem add el! Semmi értelme.
2010. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért is lenne "idióta"? sok helyen olvastam, hogy lebutázzák pusztán azért, mert kiváncsi.Esetleg valaki más, aki ért is hozzá?
2010. jan. 24. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
én karácsonyra kaptam egy kecskepapagájt, szóval igaz, hogy még nem ismerem annyira, de megbízhatsz bennem, mert sok madarat tartok. :) annak, aki az előző kommentet írta, üzenem, hogy egyeltalán nem buta, sőt. nagyon okos, és hűséges. tényleg nagyon barátságos, nekem pl. megengedi, hogy megfogjam, elvan a kezembe. hullámosokkal röptetni úgy érted, hogy mikor kiengeded őket egy kicsit a kalitkából? úgy szerintem szabad, de mindenképpen figyelj rájuk, hátha ellenségesek lesznek egymással. remélem, tudtam valamit segíteni. :)
2010. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kis hullámos lány szembe szállt a nagyobb kecske lánnyal :D De nagyon aranyosak,a fiút már meg is simogattam :) És, hogy tud futni fejjel lefelé a kalitkán,dúrva :D

Köszi a választ :)

2010. jan. 25. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem idióta madár! Nekem 4 éve van már meg, és nagyon barátságos, tüneményes állat. És nagyon okos. Hihetetlen módon találja fel magát, tehát leleményes is. :) Emellett nagyon szeretem a különleges hangját, és roppant széles skálája van. Minden élethelyzetre más-más repertoárja van. És kíváncsisága is, egyedülálló! :) Persze ez papagájokra jellemző. Tehát aki azt írja, hogy idióta (első válaszoló) az inkább ne is tartson madarat, hanem nézzen tükörbe először!
2013. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!