Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi történhetett a zebrapintyei...

Mi történhetett a zebrapintyeimmel? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Egy nagy röpdében tartom őket odakint. Több odújuk van,de ma arra lettem figyelmes,hogy az összes madár (28 db) egy odúba bezsúfolódott amiből már nem tudtak kijönni,csak amikor levettem a tetejét,akkor kirepült néhány kapkodva levegő után,majd elszörnyülködtem..az odúban rengeteg elpusztult,,kilapult,, madár.. :-( Mi lelte őket,hogy ennyien bezsúfolodtak ilyen kis helyre? Sosem csináltak ilyet.. :-(
2014. nov. 18. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Fáztak, ezért összebújtak egy meleg helyre, jelen esetben az odúba. Azt már nem tudom, mitől nem tudtak kijönni, de a tömegben nem kaptak levegőt, és összenyomták egymást. Télen is kint szoktad őket tartani? Ilyenkor már hideg van nekik.
2014. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy megijedtek valamitől? Például valami odament a röpdéhez, egy vagy akár több nagyobb állat, akár varjak? Ha már egyszer csoportban vannak, együtt, el tudom képzelni, hogy egyszerre próbáltak így elhúzódni a veszélytől, összefogni stb.

Vagy a hideg... :/

2014. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Üvegházban vannak,nincs ott hideg! Voltak már ott kint nagyobb hidegben is mint ami most van mégis az ágakon éjszakáztak ,nem az odúban..szval tuti nem a hideg miatt volt
2014. nov. 19. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Karvaly vagy héja jelent meg a csicsergésre. Ha üvegházban vannak, azt láthatták, attól minden madár sokkot kap. Bár lehet, hogy egér vagy patkány lehetett.
2014. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Patkány, vagy menyét... Az csinál ekkora RIADALMAT, hogy behúzódnak a madarak tömegesen a fészekbe, odúba. Sajnálom a madaraidat:( Aranyos kis madarak a zebrapintyek, nekem is van, imádom őket:)
2015. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!