Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájt hogy tudom...

Nimfa papagájt hogy tudom megszelídíteni?

Figyelt kérdés
Kb.3hete van 1nimfánk, állítólag fiú! Eleinte elment ha valamiért benyúltam, most elkezdte támadni a kezem! Csíp, támad! Hogy tudom megszelídíteni, kézhez szoktatni? Valamit elrontottam? Helyre tudom hozni? Kösz!
2010. jan. 30. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Örülj annak, ha támad és csíp! Ez jó jel!


Ebből is látni, hogy nem fél tőled.


Most már csak etetgetned kell kaliton keresztül, beszélni hozzá és sok-sok-sok türelem, amíg szelíd nem lesz. Ez több hónapba is beletelhet!


De sose fogd meg a kezedbe! Akkor mindent elrontanál!

Előbb próbáld meg ráültetni az ujjadra, miután már elfogadja a kaját tőled félelem nélkül!

2010. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, haladok vele. Már nem támad, csak arrébb totyog. Igazad van tényleg nem fél, sőt, kifejezetten bátor! Egyre aranyosabb, ha beszélgetni van kedve nem lehet neki hátat fordítani, mert akkor lehajtja a fejét, kitárja a szárnyát,és rikítva veszekszik! Ha visszafordulok, akkor megnyugszik és csivitel!
2010. febr. 7. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A papagájjal jól haladsz! Csak így tovább! ;)

2010. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!