Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfáknak milyen típusú etető...

Nimfáknak milyen típusú etető a legjobb?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy nimfa párt:)

Közepes méretű, patkó alakú etető van nekik betéve , nem tudom ez jó lesz nekik?Ráültek a szélére és csipegették a magot, de amikor repkedtek sok mag kihullott belőle. Olyan kéne amiből nem nagyon tudják kiszórni a magot és kényelmes is nekik , nekem meg praktikus, könnyen tisztítható, tölthető./Hagyományos önetető nem megy rá az egyedi kalitomra./


2008. aug. 16. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok a madárkákhoz! :)

Szerintem a patkó alakú a legjobb!Én is olyat használok,és ez nekem is,és nekik is praktikus!Az igaz,hogyha az etetőnél játszanak,akkor néha kiszórják a magokat,amikor meg röpködnek,akkor a sok maghéj kering össze-vissza a levegőben,de én nem bánom.A lényeg,hogy nekik jó legyen!Ha olyasmi az etető/itató helyének kialakítása mint nálam,akkor nem árt az edények elé rakni egy ülőrudat (ha esetleg nincs)!Úgy sokkal kénylemesebben tudnak enni/inni!


Az önetetőt egyáltalán NEM ajánlom!Elakad benn a mag!Nemcsak a szotyi,hanem a köles is!És így,ha nem veszed észre huzamosabb ideig,akkor bizony éhen is pusztulhatnak,és ezt gondolom Te sem szeretnéd!Sok sikert! :)

2008. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!