Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik kanári énekel?

Melyik kanári énekel?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy csak a hím. De közben olvastam a fajtákról: énekes, szín, és alakkanári. Olyat szeretnék, amelyik énekel. Nem függ a fajtától, csak a nemtől, vagy attól sem? Van jelentősége a színeknek? Egyedül tartható, nem lesz szomorú?
2014. dec. 19. 19:11
 1/4 Kazgabrob válasza:
Elsősorban igen a hímek énekelnek ,ha egy tojó is van a közelben.Bár ha nincs tojó akkor is énekelhet ,de ha egy ketrecbe rakod a hímet és a tojót akkor biztosan nem fog énekelni.Még olyanról is hallottam ,hogy bizonyos hímek megtaníthatják a tojót is énekelni de ilyet még nem láttam ,nem tudom van-e egyáltalán valóságalapja.
2014. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. dec. 21. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a fontosabb az hogy énekeljen vagy az hogy boldog legyen?


A kanári is sokkal jobban érzi magát fajtárs/pár mellett mint egyedül. Tehát ha boldog kanárit akarsz akkor veszel egy 1 méter hosszú vagy hosszabb kalitkát, teszel bele természetes nem mérgező faágakat különböző vastagságban úgy hogy tudjanak egyikről a másikra repülni és veszel bele 2 kanárit. Ráadásul úgy olvastam kanáritartóktól(saját tapasztalatukat írták) hogy ha párban vannak akkor is énekelnek a hímek.

2014. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ennyire nem tudom az igényeiket kielégíteni, nincs helyem.
2015. jan. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!