Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Soha nem láttam még ilyet? (tyúk)

Soha nem láttam még ilyet? (tyúk)

Figyelt kérdés

Nem az én tyúkom, egy ismerősömnek történt ez a tyúkjával, mi lehet ez? Figyelem! Elég gusztustalan látvány!

[link]



2014. dec. 22. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
OMG! Bocs de őszintén szólva fogalmam sincs, de szerintem másnak se
2014. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat szenvedhet szegényke!:( De hogy mi lehet ez...
2014. dec. 22. 23:04
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


másik kép!

2014. dec. 22. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami megszúrhatta, és elfertőződött. Állatorvos, mielőbb, gondolom hogy fáj szerencsétlennek :(
2014. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen élősködő okozta.
2014. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy,kifekélyesedett tumor. Eutanáziát javasolnék,szerintem menthetetlen. Senki nem fog több 10 ezret rákölteni egy műtétre,ami nem is biztos,hogy sikeres lesz.
2014. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Józan Paraszt ***** válasza:
A mi pipinknek 2x ekkora volt a begye,de már csak gubbasztott.Szerintem valami gáz lehetett az emésztőrendszerrel,vagy a tápcsatornákkal és nem tudta megemészteni a kaját és a begyébe maradt minden, ami végül berohadt.Levágtuk végül,de büdös volt a húsa is,ígyhát egy fa tövébe elástuk.
2014. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!