Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kalitka készítés otthon!?

Kalitka készítés otthon!?

Figyelt kérdés

3 hullámos papagáj részére szeretnék sokkal nagyobb kalitkát biztosítani,de ezt lehetőleg otthon,olcsón!

Egy nagyobb kalitka még ha használt is,10 fölött kezdődik.


Kb egy méter hosszúra gondoltam,ugyanilyen magasra,és fél méter szélesre. Kb.

Van valaki esetleg aki már csinált ilyet otthon?

Nagyon megköszönném ha valaki lépésről lépésre le tudná írni nekem a módját! És hogy mi mennyibe kerül,meg egyéb információkat amik fontosak!


Köszönöm!


2015. febr. 21. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi így csináltunk nagyobb ketrecet, bár ez inkább óriási, mert a kertben van és kb 5 m2.

Szóval vettünk 10x10-es hálót, vagy minek hívják azt a merev kerítésnek is jó fémhálót. (Ne haragudj, de nem tudom a nevét, nő létemre ez talán nem olyan ciki)

Arra vettünk megfelelő nagyságú/lyukú csirkehálót dróttal rögzítettük és készen is van. Nem volt olyan vészesen drága. A merev fémizéből sem kell sok, egy tábla, vagy miben mérik elég, mert eltudod vágni kicsikre, a hálóból sem kell sok. Csak arra figyelj elég kicsi lyukú legyen, mert ha nem kipréseli magát rajta a papagáj.

2015. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam:

[link]


Bár nem tudom miért nem kerestem rá előbb. :D

2015. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Celofánból lehet jót kreálni :)
2015. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rács mindenképp ponthegesztett és horganyzott legyen.
2015. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most csináltam házilag egy kalitkát, mert nem találtam megfelelő méretűt a komódomra. Nem írom le ,hogy mennyibe került mert nem hinnéd el és nem akarom teljesen elvenni a kedved de számíts rá, hogy ha normálisat akarsz készíteni gondolok ajtókra, fiókra akkor nem úszod meg 10 ezer alatt semmiképpen. A csibedrót ha a lakásba készül a kalitka szerintem ronda. Az 1x1 cm-es drótot csak tekercsben tudod megvenni kb. 5.000,-Ft + postaköltség. A faanyag métere legalább 200,-Ft. Csavarok, zsanérok, stb. 10 ezer körül már láttam hirdetni is új fa házilag készített kalitkát. Szerintem először nézz inkább körül hátha találsz megfelelő méretűt.
2015. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!