Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullamos papagajom alá...

A hullamos papagajom alá rakhatok forgácsot? Nem fogja megenni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Megenni nem fogja, esetleg megragcsalja. De szerintem regi ujsagpapirral sokkal jobban jarsz, mert a forgacson csak atmegy az urulek. A ketrec aljarol sokkal nehezebb lesz a piszkot feltakaritanod.
2015. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem a homok is jó választás, én azt használok. :)
2015. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kalitka aljába az újságpapír a legjobb amit naponta cserélsz. Az újság mindenképp friss legyen 2 hétnél frissebb mert a régebbieken gombaspórák lehetnek ami nagyon veszélyes nekik, súlyos gyakran halálos betegséget okoz.
2015. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, újságpapír legyen, naponta, max kétnaponta cserélve, és egy kis tálkába lehet rakni homokot.
2015. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a madárhomok a legjobb,én kb. 3 naponta cserélem. A freshibe van a legjobb,fit+fan vogelsand márka. Az újságot ha megtépkedi,sok ólom kerülhet a szervezetébe a festék miatt. A homokból imádnak csipegetni,kell a zúzájukba az emésztéshez.
2015. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen az apró kavicsok nélkülözhetetlenek az emésztésükhöz de a madárhomokot külön etetőtálba célszerűbb rakni mert ott tiszta,ürülékmentes marad.

Az tényleg nem jó ha eszik az újságot de erre jó az alsó rács(már ha van a kalitkához) de egy megfelelően nagy és jól berendezett elfoglaltságdús kalitkában nem nagyon mennek le a kalitka aljába mert találnak jobb elfoglaltságot is mint a papír rágása,evése.

2015. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha forgácsot vagy homokot raksz a kalitka aljára számíthatsz rá, hogy amikor röpködnek azt is felverik. Tehát jóval nagyobb koszt csinálnak. Nekem linóleum van méretre vágva és azt cserélgetem. Egy mozdulat az egész majd lemosom és kész.
2015. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!