Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az előbb láttam hogy a hullámo...

Foreveralonepls kérdése:

Az előbb láttam hogy a hullámos papagájom megette a pafrany levelet, vagyis evett belole. Lesz valami baja? Vagy miert eszi meg? A biztonsag kedveert eltettem onnan a páfrányt.

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

Minek van egyáltalán a szobában szobanövény amikor szinte mind mérgező nekik???? Alap óvintézkedés közé tartozik hogy mielőtt kiengedi az ember őket eltünteti az összes szobanövényt.


Kíváncsiságból mindent megrágcsálnak és amiből le tudnak rágni kis darabokat azt meg is eszik akkor is ha az a valami mérgező nekik mivel ezt ők nem tudják. Azért eszi meg mert ott van és meg tudja enni. Pont ezért tilos szobanövényt tartani papagáj mellett. A kíváncsiságuk miatt előbb-utóbb megkóstolják.


A páfrányról olvastam már azt is hogy mérgező és azt is hogy nem mérgező. Ha túléli tedd össze a kezed hogy ilyen hatalmas szerencséje volt és a jövőben NE kockáztasd az életét. Az élete és az egészsége teljes mértékben rajtad áll,tőled függ, teljesen ki van szolgáltatva neked és te akartad őt nem ő akart hozzád menni szóval jól gondold át hogyan tartod és mi veszi körül mivel tartozol neki annyival hogy a lehető legbiztonságosabb és legegészségesebb életet biztosítod neki.

2015. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!