Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet tartani kis sárgabóbitás...

Lehet tartani kis sárgabóbitás Kakadut a Szobámban?

Figyelt kérdés

Kell neki kintre is volier vagy elég csak bentre??

Szerettem volna eggyet , sokat foglalkozznék vele meg ami kell azt megadnám csak a hellyel van gondom mert nem vagyok biztos benne mi kell. :S Légyszi normális válaszokat köszi :)



#papagáj #madár #Kis sárgabóbitás Kakadu
2015. márc. 10. 22:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem nagy kakadut szeretnék hane kis kakadut :). Mert a nagy kakadu sokkal drágább és sokkal többet igényel vagy nem?? :D Amugy meg mit jelent az ha fel emelik a bóbitályukat "bóbitaállás"??
2015. márc. 12. 16:43
 12/12 anonim ***** válasza:

A kirepülési idő az a fiókák életében amikor kijönnek az odúból/fészekből. A kirepüléskor még nem önállóak azaz a szüleik etetik őket de már a röpde aljában mászkálnak, azt tanulják hogyan kell a rácson mászni,megülni az ülőrudakon és próbálgatják a repülést, figyelik a szüleiket hogy hol,hogyan és mit esznek, hogyan viselkednek,stb. azaz a papagáj élet dolgait tanulják.


"kis kakadu" alatt mit értesz? Nimfát?


Az hogy mit jelent a bóbitájuk állása(hogy lesimítják vagy teljesen felállítják vagy épp középmagasságban van) az adott pillanattól, a szituációtól függ.



Ha tanulni akarsz ajánlom ezeket a filmeket:

youtube.com/watch?v=T9kJkCBtBRg

youtube.com/watch?v=sZLqbcjT1i4

videa.hu/videok/allatok/2015.02.05.-papagajvilag-capas-merul

esek-WQUNbcFscCbPk3VH

És a már említett papagájvilág alapítvány facebook oldalát amiről korábban már belinkeltem néhány hasznos bejegyzést.

2015. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!