Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem költenek hullámosaim?

Miért nem költenek hullámosaim?

Figyelt kérdés
a tojó 1,5 a hím pedig 1 éves van 3 odú amiből választhatnak és egy hatalmas voilerben vannak de már kb fél éve vannak párba és csak azt lehet látni hogy Gyuri(hím) eteti a tojót (Polly-t)és egymást cirógatják hol az egyik hol a másik.SZERINTETEK MIÉRT NEM KÖLTENEK?????

#papagáj #odú #etei #cirógatja #ivarérettek
2015. márc. 25. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán még nem tenyészérettek és talán nem meglelő nekik az általad voliernek nevezett kalitka, netán túlzottan nagy külső zavarásban van részük.
2015. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az már biztos, hogy ivarérettek. Valóban fontos a nyugodt környezet is, de felteszem, ez adott. Én azt javaslom, növeld a fehérjedús táplálék arányát - több lágyeleség, zöldség stb. Kiegészítőként szokták adni a FertiVit nevű vitaminkészítményt, ez pont erre a "problémára" jó. Én mindig alkalmaztam, azért is, hogy a madaraim felkészültek legyenek a költési időszakra és ne terhelje meg őket. A fehérjedús kaja fokozatos adagolásával lehet őket szépen felkészíteni a szezonra.
2015. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Ivarérettek és az tényleg voiler 3,5 ,3 méteres helyük van

2. köszönöm rendben akkor ezt is ki fogom próbálni


Csak azt nem értem ,hogy pl az énekeseim is most költenek

és ugyanott vannak

2015. márc. 29. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!