Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pennant papagájom kettévágta...

Pennant papagájom kettévágta a csőre alsó részét a kalitka drótjával, mit tehetnék hogy begyógyuljon?

Figyelt kérdés
Addig nyüstölte azt a drótot míg kettévált az alsó csőre. Nem tudom hogy gyógyíthatnám meg. Most vissza kell vágni neki különben ferdén nő, de nem gyógyul. Egyre kevesebbet is eszik szegénykém.
2010. febr. 26. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
fordulj állatorvoshoz! sztem azok jobban is értenek hozzá mint mi!
2010. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tettem be semmit a kalitkába. Pár éve foglalkozunk már papagájokkal 30-40 mindig van. Soha nem voltak mégcsak betegek sem. Egy sem. A hatalmas röpdéjüknek az oldalát nyüstölte addig míg így nem járt. Az évek alatt ennyi papagáj mellett sem jártunk így.


Valószínűleg állatorvos lesz belőle de nem tudom mit tehetne. Ezért gondoltam valami jó tippre egy esetleg hozzáértőtől.

2010. febr. 27. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Majd begyógyul magától! Nem kell állatorvoshoz vinni, hogy aztán fizesd a sok felesleges dolgot!
2010. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!