Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hány napos lehet ez a galambfi...

Hány napos lehet ez a galambfióka? Képeket teszek fel még.

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2015. jún. 8. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez sokkal több mint 2 hetes ,ő a tolla alapján majdnem 4 hetes ( galamb tenyésztő vagyok)
2015. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a pehely tollak miatt írtam, mert ha jól tudom 1 hónaposan már nincs rajtuk pehely toll, legalábbis amit oldalt találtam és linkeltem, ott az egy hónapos galambon nem volt már egy deka pehelytoll sem, ezen a galambon még van, én inkább egy picivel több, mint 3 hetesre tippelnék.
2015. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Végül is nem az a lényeg most, hogy pontosan mennyi idős hanem, hogy még jól van. Nagyon is eleven, eszik mint a sáska és egyre többet mozog a fájós lába ellenére is. Éjszaka alszik, nappal élénk. Nem nagyon ismerem a galambok életvitelét de gondolom ez a normális. :) Még annyi a kérdésem, hogy azt a tanácsot kaptam fórumokon, hogy ne adjak neki lisztkukacot de ha nem kap addig sípol míg megszánom. Nagyon szereti, ártok neki ezzel vagy csak azért nem szoktak neki adni mert egyébként nem szeretik.
2015. jún. 10. 22:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről amúgy nem is hallottam, hogy galamb ilyet is megeszik, bár nem vagyok gyakorló galambtenyésztő, de a suliba ilyenre nem emlékszem. Csak magvakat esznek szerintem, de hátha többet tudsz meg a galambtenyésztő kollégától vagy tesódtól aki állatorvosként azért anatómiailag a gyomor felépítéseből tudja mit ehet. Amúgy lett röntgenezve a lába? Kopaszka még :D , vagy kezd már tollas haja lenni :D Van már neve is? :D
2015. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Csufinak hívjuk. :) Most így néz ki.


[link]

2015. jún. 10. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!