Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek hullámos papagájok...

Szerintetek hullámos papagájokat vagy inkább pinytyeket kérjek?

Figyelt kérdés
Nekem kis koromba voltak hullámosaim de apa elengedte őket. Most anya azt mondta a jó bizimért kerhetek valamit/valamiket. Én kisállatot szertnék. Szerintetek melyiket válasszam?

2015. jún. 12. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kanári madarat kérnék inkább.
2015. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, melyikek igényeit udod jobban kielégíteni, ill. neked melyik tetszik jobban, akár külsőre, vagy hangra.


Pintyeket talán könnyebb tartani, viszont nem arról híresek, hogy könnyen szelídülnek, vagy tanulnak meg dolgokat.


De ez taljesen tőled függ. Írd le, hogy mekkora helyet tudsz a madaraknak biztosítani, mennyi foglalkozást, mennyi pénzt hajlandóak a szüleid kiadni a madarakra, és ezek alapján esetleg segíthetünk.

2015. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amm lehet hogy anyáék ebbe bele sem mennek. De sok törödést mert van még egy tesóm meg anya is otthon van szóval a törödés az meg van. Hely az van elég. Általában már 2óra körül otthon vagyok.
2015. jún. 12. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a körülmények nem jelentenek akadályt, akkor én egy hullámos párt kérnék. Régen voltak pintyeim, most nekem is egy hullámos párom van, szerintem sokkal szórakoztatóbbak:)
2015. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manócska1 ***** válasza:
nekem is két hullámosom van,kiskoromba is az volt
2015. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is szorakóztatóbbak:)^^
2015. jún. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!