Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy madárfiòkát...

Találtam egy madárfiòkát a faalatt mit tegyek vele/?

Figyelt kérdés
Elhoztam mert nem volt szivem otthagyni a,macskák megettèk volna.. most benntvan egy kis ketrecben már nem olyan pici rendes tolla van szerintem ez már nem pihe toll a fejèn egy pici foltba hianyos a tolla de azonkivul nemlatok külső baját. Fecskendőből az elobb ivott jòpár csepp vizet. Irták hogy konzerves macskakajával lehet probálkozni de sajnos az nincs itthon holnap tudok csak venni. Probalkoztam főtt tojássárgáját adni de nem evett csak ivott. Kèpet sajnos nemtudok foltenni.. kb akkora hogy ha a,markomba fogom a feje pont kilog a kezemből es a farka hátul. Mit tudnèk neki adni enni vagy mit tegyek vele?:
2015. jún. 16. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Koránt sem biztos, hogy fecskefióka, sőt inkább valami más , légykapófélének tűnik.

Szerintem kérdezd meg az MME vagy más madarász facebook oldalon!

2015. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megkerestem azthiszem biztosra egy molnárfecske fióka! Ma már sokkal jobban van folyton enne.. az mièrt van hogy este mikor aludni kèsül ( vagy már alszik is!?) Ugye a fejèt bedugja a szárnya alá ès halkan csipog folyamatosan kb egy oraig aztán csondbe alszik tovább ez mièrt van?? Magányos talán??
2015. jún. 18. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!