Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madarat szeretnék tartani....

Madarat szeretnék tartani. Van olyan ketrec amiből nem rudja kiszórni a magokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kisállatkereskedésben voltam halat venni és megláttam,hohy hoztak új madarakat. Kis papagájok,de az egyik ismerősöm azt mondta,hogy neki már volt és mindig nagy szemetet csinál. Neki egy kis egyszerű kalitkája volt,úgyhogy nem csodálkozom. De létezil olyan ketrec amin olyan etető van amiből nem tudja kiszórni na magokat?
2015. júl. 21. 08:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es: létezik, ami "vitrin jellegű", természetesen megfelelő szellőzőnyílásokkal, csak

1. nagyon drága

2. "üveg mögött" tartani a madarakat elég "fura", szerintem jelentősen rontja a kapcsolatba vonhatóság lehetőségét. Szóval VALAMENNYI kosz eltakarítását érdemes vállalnia annak, aki madarat akar tartani, cserébe közvetlenebb kapcsolata lehet az állattal.

2015. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!