Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen felszerelések kellenek...

Milyen felszerelések kellenek hullámos papagájhoz?

Figyelt kérdés

Az alap dolgokat nagyjából tudom, ilyenekre lennék kíváncsi mint pl. Ketrec mérte (2 papagájnak) meg milyen itató, és egyéb felszereléseket kell beszerezni mielőtt rászánnám magam, hogy tartok egyet. És milyen költségei vannak a kaján kívül? Kell e valami adalék, vagy valami?

Köszi!



2015. márc. 28. 13:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagyis nem egyet, hanem egy párt :)
2015. márc. 28. 13:03
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
hát játékoknak jöhet hinta meg ilyesmik meg nem árt egy kis odú meg az aljára egy kis homok amiben tisztálkodhatnak. viszont készülj fel hogy nagyon hangosak...
2015. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__6665705-kapn..


Ennél a kérdésnél már sok mindent leírtam, remélem fogsz találni valami hasznosat.

2015. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. márc. 28. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Homokban a madarak nem fürdenek :D A csincsillák fürdenek homokban, a madárnak azért kell homok, mert felcsipegeti, kell az emésztéshez. Egyébként vegyél neki fürtöst, mézeskarikát (kölesből), Csőrkoptatót (szépiát, de ne műt!). Ha párban vannak akkor nem kell nekik tükör, se sok vacak műanyag játék, max. a hinta, de akkor kettő kell belőle. Több fajta, vastagságú ülőrúd. Minél nagyobb kalitka. A tartozékokat ha lehet természetes anyagból, fából szerezd be! Főleg az ülőrudakat.
2015. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És kültéri reptetőt van értelme csinálni nekik?
2015. márc. 28. 16:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha van rá lehetőség, anyagi keret akkor persze
2015. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én hullámosaimnak ezek vannak a kalitkában:

- Kis tükör, amiben imádják nézegetni magukat.

- Egy hinta, amin csengő van.

- Létra.

* Csőrkoptató.

x Etető.

x Itató.

; Kaja


- : Nem havonta szoktam venni ezeket, fél évente/évente, attól függ, hogy mikor rontják el. Összesen: 1000-1500 Ft

* : Ezt 2 havonta szoktam venni, ahol én veszem ott 350 Ft.

x : Évente szoktam venni nekik újat, higénia szempontjából. Összesen: 700 Ft.

; : 2-3 hetente kell venni, vitaminos kiszerelést szokásom. Kb 650 Ft.

2015. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__1835063-volt..


Kérlek, tükröt csengőt ne tegyél be nekik, nincs sok értelme, valószínű hogy rossz vége lesz a dolognak.

2015. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez nekem új volt, mert összes ismerősnek van benne min. egy csengő. De köszi, már ennyivel is okosabb vagyok ;)
2015. ápr. 2. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!