Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy kell megszelídíteni a...

Hogy kell megszelídíteni a Kis Sándor papagájt?

Figyelt kérdés
A papagájom egy hete van nálunk és semmi hangot nem ad ki ha oda megyek a kalitkájában repked és félve néz rám. szeretném ha elfogadna és nem félne töllem.és ebben szeretném a segítségeteket kérni. köszönnöm előre is a válaszokat :)
2015. aug. 12. 09:42
 1/3 BarbiBea válasza:
Ha egy hete van nálatok, akkor még szerintem ez normális. Azt szokták mondani, hogy az állatok ahhoz ragaszkodnak, aki enni adnekik, meg gondoskodik róluk. Ha kb egy hónap alatt sem szok meg téged, esetleg akkor van baj. Én azt tanácsolnám, hogy amíg nem szelíd, semmiképp ne engedd ki a ketrecből.
2015. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már ki lett engedve 2x és mikor nyúltam felé megállt és hagyta magát .. de ha a kezemet rakom elé hogy szálljon rá nem igazán jön..
2015. aug. 12. 20:46
 3/3 Gyenge Judit ***** válasza:
szerintem beszélj hozzá inden nap.És vegyél neki társat semelyik papagáj sem szeret egyedül lenni egy ismeretlen helyen
2015. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!