Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy lehetek ekkora segg**fej?

Hogy lehetek ekkora segg**fej?

Figyelt kérdés
Kaptam egy galambot aminek törött volt egyik szárnya és lába. Sokat kényeztettem és nagyon elhízott röpképtelen lett. Gondoltam nem árt koplalni neki ezért minden másnap kapott csak enni-inni és kevesebbet mint azelőtt. Aug.20-ra terveztem az elengedését mert már láttam h kellőképp lefogyott egy hét alatt. Aztán nem volt időm tegnap elengedni..Ma meg reggel megyek h elengedjem erre halottan fekszik a ketrece alján...elfogott a sírógörcs és a lelkiismeret furdolás.Nagyon szégyellem magam h én aki kitűnő tanuló létemre iskolaidőben 15kisgalambot,1csókát,3teknőst,2 papagájt,1kutyát,2macskát,30tyúkot,10kacsát gondozok/tam és most elpusztítottegy galambot az oda nem figyelésem miatt.Most tiszta depis vagyok! Mit csináljak a galambom eltemetésén kívül? :'( ...13 éves lány...

#galamb #meghalt.hulye vagyok
2015. aug. 21. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne hibaztasd magad. El kellett mennie. Valószínű volt más baja is. Nem a te hibád.
2015. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Semmit. Az állatok néha megdöglenek.

Ország Mihály, aki sokáig az állatkert főállítorvosa volt, és igen nagy állatbarát, egyik könyvében ("mindent lehet, de krokodilt azt nem") írta:

egyszer három fiatal galambot tartott, akik kiestek egy fészekből. Gyönyörűen felnevelte őket. Már nagyon szépek voltak, mikor befogadott egy sérült sünit. A süni ugyanott lakott, de lent, egy dobozban. Nappal többnyire aludt, ő s szépen rendbejött már. Egyszer déltájban tiszta búzűval ettette a kezes galambokat, mikor felébredt a sün, és előjött ő is. Minden teketória nélkül odament a galambokhoz, ráugrott az egyikre, és leharapta a fejét, majd jóízűen megette a galambot.

Misi bácsi írja, hogy mindig is szerette a süniket, mint minden ember, de ezen azért egy kicsit elkeseredett.

2015. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi egyszer tél elején találtunk egy gyíkot, aminek nem volt farka, (biztos egy macska megkergette) ezért hazavittük, gondozgattuk, meg minden, aztán március elején el akartuk engedni, mert már nem volt semmi baja. Már vittük volna le a terráriumát, erre látjuk, hogy meghalt.
2015. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért ettől nem kellett volna, hogy meghaljon. Valószínű volt valami más baja is,amit nem vettél észre. Nem a te hibád. Képzeld el, mi lett volna ha kiengeded. Az első szárnycsapás után lezuhant volna...
2015. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a megértést de nem értem h miért hisz olyan jó bőrben volt!? Mindegy azért ért megnyugtattatok,köszönöm!
2015. aug. 21. 11:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és részvételem a gyíkod miatt :'(
2015. aug. 21. 11:45
 7/15 anonim ***** válasza:

"Misi bácsi írja, hogy mindig is szerette a süniket, mint minden ember, de ezen azért egy kicsit elkeseredett."


Akkor én vagyok a kivétel, mert embert nem utálok annyira mint a sünöket. :D

Szeretem az állatokat, föleg kutyákat, de a feleség akart macskát, most épp a macska a kedvencem, annakellenére hogy régebben ne voltam az. SZzóval nem mondható el hogy ne szeretném az állatokat, de a sünt sosem viseltem el.

2015. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, akkor valóban kivétel vagy, mert a sündisznóknak elképesztően jó a PR-juk.

pedig hihetetlenül falánk, agresszív, büdös, bolhás jószágok....

2015. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És még sunyik is. Múltkor meg bezártam egyet a garázsba, telesz4rta, mad gondolom amikor rájött hogy nem tud kimenni idegességében telefosta macskatáppal.
2015. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre hogy ott van, csak reggel amikor nyitottam.
2015. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!