Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy-egy Nimfa lány és...

Laskas kérdése:

Van egy-egy Nimfa lány és fiú. Minden reggel kitör rajtuk idegesség. Fel le mászkálnak a kalitka rácsain, és a fenekén. Közben kiabálnak. Majd dél felé lenyugszanak. Ez normális ennél a fajnál?

Figyelt kérdés

Közel egy hónapja vannak meg. Mindketten kb 5 hónaposak.

És nem eszik sem a zöltséget,sem a gyümölcsöt semilyen

formában.

Kalitkájuk:68x36x57 cm.



2015. aug. 30. 10:03
 1/2 anonim válasza:
az normális hogyha reggelente idegesek nekem is kiabálnak nekem besüt a nap a szobámba a falra és ezért mindig kiabál legalább is szerintem ezért és hogyha kicsit lehúzom a redőnyt akkor pár percig nem kiabál utána megint és az is normális hogyha fel-alá mászkálnak nekem is szokta ezt csinálni bár az enyém megeszi a zöldségeket gyümölcsöket próbálj neki főtt tojás adni!!
2015. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, ők ilyenek. Persze ez az egész balhé nincs hiába. Ezzel próbálják felhívni magukra a figyelmet. Lehet,hogy már éhesek,és erre próbálják felhívni a figyelmedet.

Az én nimfáim se rajonganak túlzottan a gyümölcsökért vagy a főtt tojásért ,viszont a fűzfalevélre és rügyekre mennek,mint a seregélyek. :)


Nincs nekik reptetőjük ? Érdemes lenne nekik egyet építeni. :)

2015. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!