Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Faroktollait vesztett galamb...

Faroktollait vesztett galamb felépülése?

Figyelt kérdés
A macska elkapott egy fiatal örvösgalambot, majd a kutya kitépte a faroktollak nagy részét. Elvettem tőlük, s ahogy láttam nem vérzik a madár, de jópár tolla kihullott. Van arra esély, hogy még a tél beállta előtt visszanőnek és szabadon engedhetem?

2015. aug. 31. 11:57
 1/3 némethbetti ***** válasza:
szerintem idővel vissza fog nőni, de az nem biztos hogy tél elött mégis. meg ha igen akkor már ne engedd szabadon, mert már a társai lehet hogy szedelőzködnek télre és neki nem lesz elég ideje felkészülni a télre. de te tudod
2015. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is most szórja el egyenként a nyári tollait.

hatalmas szárny tollak és fark toolalk is hullanak tőle minden év őszén és tavaszán.


Lassan majd kinőnek a téliek kb két hónap alatt, és akkor már tud majd repülni rendesen. Csak arra vigyázz, ha megszokja a rendszeres etetést, akkor már arra számítani fog később is és inkább éhen-szomjan pusztul ha ott nem talál, ahol eddig bőséggel ehetett. jOBB HA SZABADON VAN, HA CSAK NEM AKAROD NAGYON MAGADHOZ NEVELNI. (bocs a nagybetűkért, véletlenül benyomódott, de hadd ne írjam újra.)

2015. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.
2015. szept. 3. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!